AEQUERITAS SEQUITUR LEGEM

O Kancelarii

Swoją Kancelarię otworzyłem we wrześniu 2013 roku, łącząc zdobywane poprzednio wiedzę, doświadczenie oraz uprawnienia zawodowe.

Specjalizuję się w prawie cywilnym, telekomunikacyjnym, autorskim, oraz tzw. prawie nowych technologii. Obejmuje to w szczególności aspekty prawne związane z usługami Cloud i podobnymi (także IaaS, PaaS, SaaS). Mam także bogate doświadczenie w tzw. prawie zobowiązań - a zatem w tworzeniu, analizie i zmienianiu umów różnego typu. Jeszcze przed otworzeniem Kancelarii, zdobywałem doświadczenie, wspierając przedsiębiorców oraz osoby prywatne.

W ramach działalności Kancelarii stawiam zatem na elastyczność, wygodę oraz zrozumienie potrzeb Klienta. Efekty swojej pracy prezentuję w taki sposób, który jest najwygodniejszy dla Klienta - dotyczy to także używanej przeze mnie terminologii prawnej.

Jednocześnie umożliwiam i preferuję kontakt zdalny - telefonicznie, za pomocą poczty elektronicznej, czy w inny sposób wygodny dla Ciebie (choćby zestawiając bezpieczne połączenie VPN w celu przesłania plików). To powoduje, że korzystanie z usług Kancelarii jest ułatwione i z reguły nie wymaga od Ciebie poświęcania dodatkowego czasu i środków na spotkania. Część usług mogę świadczyć w języku angielskim - analiza umów czy udzielanie porad w tym języku nie stanowi dla mnie problemu.

Zajmuję się także szkoleniami z różnych dziedzin prawa oraz specjalistycznymi tłumaczeniami prawniczymi (jęz. angielski).

BLOG
  • Problematyka pozyskiwania danych telekomunikacyjnych – cz. 3

    Wiedząc, że istnieją pod

    2018-03-01 18:35:08

  • Czy Dawne Europejskie Sztuki Walki to "Sport"?

    2018-01-31 21:54:33